قطعات


پمپ سانتریفیوژی PORLAC HCP

پمپ سانتریفیوژی PORLAC HCP این سری از پمپ های سانتریفیوژی طیفی از پمپ های سانتریفیوژ بسته با طراحی بهداشتی ، جمع و جور و بسیار کار آمد می باشد .

سیت ولو سری NLS

سیت ولو سری NLS دریچه NLS یک دریچه تک سوپاپ با فشار هوا است که برای صنایع لبنی و غذا، صنایع تولید آشامیدنی، صنایع دارویی و شیمیایی طراحی شده است. به طور گسترده ای به عنوان یک سوپاپ برای پمپ های جابجایی مثبت استفاده می شود، همچنین برای محافظت از تجهیزات در صورت فشار بیش از حد مورد استفاده قرار می

سیت ولو سری NLRPH

سیت ولو سری NLRPH دریچه NLR یک سوپاپ متناسب با پنوماتیک است که برای کنترل جریان در تاسیسات صنایع دارویی طراحی شده است. این کنترل به طور گسترده ای برای کنترل فشار یک حلقه آب با یک فرستنده فشار (PID) مورد استفاده قرار می گیرد، زمانی که حلقه توسط یک متر جریان یا یک مبدل فرکانس پمپ کنترل نمی شود.

سیت ولو سری NLF Tank Bottom

سیت ولو سری NLF Tank Bottom شیر NLF یک سوپاپ یک سوپاپ مخصوص پنوماتیک است که برای مونتاژ در انتهای مخازن لبنی، صنایع غذایی، صنایع نوشیدنی، صنایع دارویی و شیمیایی طراحی شده است.

سیت ولو سری NLD-NTD

سیت ولو سری NLD-NTD دریچه تعویض NLD / NTD یک سوپاپ ایمنی با فشار هوا است که برای شناسایی از دست دادن محصول در صورت خرابی مهر و موم طراحی شده است.

پمپ دیافراگمی NDL

پمپ دیافراگمی NDL دریچه های دیافراگم NDL، به صورت دستی یا پنوماتیک، مخصوصا برای استفاده در فرآیندهای آسپتیک در صنعت داروسازی طراحی شده اند. شیرها به طور گسترده ای در نقاط استفاده در حلقه های آب تصفیه شده (PW) یا آب برای تزریق (WFI) استفاده می شوند.

ولو دو پروانه ایی سری LBV

ولو دو پروانه ایی سری LBV دریچه های دو پروانه ای می توانند در اکثر موارد کاربرد مواد مایع در صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار گیرند. شیر شیر پروانه ای LBV یک جداسازی آسان و ایمن از محصولات را فراهم می کند و مانع از مخلوط شدن تصادفی در صورت عدم شکستن واشر می شود.

مخلوط کن سری MM

مخلوط کن سری MM مخلوط کننده جدول استفاده می شود تا محصولات جامد / پودر را در مایعات مجدد حل کند. این طیف وسیعی از کاربردها، به عنوان مثال، تهیه داروهای دارویی یا انحلال پکتین در گلوکز برای تولید مارمالاد است.

سیت ولو سری Innova S

سیت ولو سری Innova S شیر آلات و اتصالات 00

سیت ولو سری Innova K

سیت ولو سری Innova K شیر آلات و اتصالات 100
|
راه حل ماژول
جستجو گواهی
انتخاب پمپ
خوب است بدانید
دانلود
فیلم
banner banner banner banner