مرکز تولید


قلب کمپانی در ساختمانهایی مستقر در یک فضای ۱۵۰۰۰ متر مربعی در پارک صنعتی جنوب بانیولس مرکز پلا دو لستاتی قرار دارد. با توجه به موقعیت خوب جغرافیایی که به شهرهای جیرونا٬ بارسلونا و مرز فرانسه نزدیکی دارد٬ کمپانی از مزایای یک شبکه ارتباطی استراتژیک برخوردار است که جیرونا کوستا براوا و فرودگاه ال پرات را به بندر بارسلونا متصل می کند. علاوه بر این شبکه یاد شده در سالهای آتی با ساخته شدن راه آهن سریع السیر آوهگسترش پیدا خواهد کرد. 

اینوکسپا با داشتن مراکز گسترده در سراسر جهان از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. در حالی که قلب این تشکیلات در بانیولس مستقر می باشد٬ مراکز دیگر به ساخت٬ سوارکردن و تولید راهکارهای ارزنده اشتغال دارند. از آنجا دیگر مراکز هم به ساخت قطعات پایه مشغول می باشند٬ بنابراین در مقیاس بزرگ اقتصادی هر مرکز نقش خود را در یک جایگاه کلیدی از نگاه کلی داراست. این به یک همکاری توان افزا منجر می شود که در نتیجه آن ارتباط کیفیت-ارزش را متعادل و به گروه اجازه ورود به بازارهای نوظهور پر ظرفیت را می دهد. این همکاری با دیگر کشورها ضمن آنکه دستیابی به قیمت های رقابتی را امکان پذیر می سازد به دفتر مرکزی مستقر در بانیولس امکان تخصیص منابع و زمان بیشتر بر روی نوآوری که فاکتور تفاوت بین اینوکسپا و رقبای آن می باشد را می دهد. 

بیشتر رشد اینوکسپا در اروپا بویژه در منطقه مدیترانه پایه گذاری شده است. حضور صنعتی اینوکسپا در برگیرنده مرکزی در شامبلی در شمال فرانسه می باشد. مرکز شامبلی به تولید ماشین آلات برای بخش صنایع دارویی و لوازم آرایشی و بهداشتی اختصاص دارد بخشی که فرانسه در اروپا به عنوان سنگ محک آن شناخته می شود. هزینه های بالای مرتبط گویای آن بودند که این بخش از تولید باید به واله دو کامبرا در پرتغال منتقل شود که اساسا از ابتدا به بخش صنایع غذایی مربوط بوده است. طرح مفهومی اینوکسپا و جستجو برای متمرکز کردن راهکارها و فعالیت ها به تقسیمات زیر پایان یافت: فرانسه در شاخه صنایع دارویی و لوازم آرایشی و بهداشتی٬ والنسیا در شاخه صنایع غذایی٬ آلمان در شاخه آبمیوه ها٬ باربرا دل والس در زمینه استاندارد سازی راهکارها و همینطور دفتر مرکزی در بانیولس. 

برای پررنگ تر کردن تصویر برند گروه اینوکسپا و تقویت حضور آن در بازارهای نوظهور٬ گروه تصمیم به راه اندازی کارخانجات تولیدی در پیون (جنوب غربی هند) و جیازینگ (نزدیک شانگهای) گرفت. این مناطق هر دو اقتصاد مذکور را با بالاترین ظرفیت تولید و امکان جذب سرمایه تامین می کند و بنابراین اولین قدم اینوکسپا به درون این بازار است که در آن محصولات کمپانی با بالاترین ارزش افزوده می توانند با احتمال قریب به یقین بخوبی فروش داشته باشند. با در نظر داشتن نیاز به سرمایه گذاری تقریبی ۶ میلیون یورویی٬ این مراکز برای ۱۵۰ نفر کارآفرینی کرده و در راس آن برای تولید قطعات اصلی. اینوکسپا تمایل دارد که به نحو مطلوبی در این نقاط بازار که بدلیل پویایی و ظرفیت تولید خود مشهورند و برای گسترش فعالیت کمپانی اساسی می باشند جای گیرد. مدیریت تمامی فعالیت ها از دفتر مرکزی بانیولس با تاکید ویژه مبنی بر کنترل کیفیت مواد خام و مراحل تولید صنعتی در خط تولید بر اساس چارچوب سازمان کنترل و نظارت خواهد شد.

راه حل ماژول
جستجو گواهی
انتخاب پمپ
خوب است بدانید
دانلود
فیلم
banner banner banner banner