تاریخچه


توسعه ی شاخه های جدید در بازار پیشاپیش اشباع آن زمان ضروری بود.


گروهی که امروز به عنوان INOXPA شناخته می شود ریشه ی خود را در حدود چهار دهه پیش (1972) در یک کارخانه ی قدیمی  تولید پمپ آب واقع در Carrer  Girona,  Banyoles  می یابد که در ابتدا Bombas Félez خوانده می شد. مدیر عامل وقت کارخانه Candi Granés  شخصی بود که در ابتدا کارخانه را به سوی حرفه ای شدن در تولید پمپ های استیل ضدزنگ برای استفاده در صنایع فرآوری مواد غذایی هدایت نمود.تولید پمپ های استیل ضدزنگ در آن زمان مفهوم جدیدی نبود پس توسعه ی شاخه های جدید در بازار پیشاپیش اشباع آن زمان ضروری احساس می شد.
پس از گذشت سالهای کمی , شرایط نامطمئن بازار و تمنای موفقیت , شرکت را به سوی گسترش تنوع محصولاتش و حتی گسترش فعالیتهایش به مرزهایی فراتر از بخش فرآوری مواد غذایی سوق داد. شرکت های جدیدی مانند Candigra برای تولید شیرآلات و اتصالات ساخته شده از استیل ضد زنگ , Forja La Farga برای تولید بوسترهای استیل و Wine Pump برای تولید پمپ های مورد استفاده در پروسه های شراب سازی و روغن کشی و Candipharm  برای تولید محصولاتی جهت استفاده در صنایع دارویی تاسیس شدند. این تنوع در نهایت باعث خلق گروهی بزرگ از شرکتها  با نام INOXPA شد که دارای تخصص در مدیریت پروسه ها و ارائه ی خدمات در چهاربخش صنایع غذایی , شراب سازی , دارویی و آرایشی می باشد.

در سال 1980,  INOXPA  اولین شعبه ی خارج از اسپانیای خود را در شهر Perpignan واقع در کشور فرانسه افتتاح نمود. افتتاح این شعبه اولین قدم در راستای بین المللی شدن این گروه تولیدی بوده و طی 15 سال گذشته با تاسیس یکصد مرکز پخش در سراسر دنیا ادامه یافته است.مرکز پخش اصلی شرکت در Banyoles در قلب منطقه ی Pla de l'Estany تا سال 1978 باقی ماند. تا زمانی که رشد مداوم شرکت نیاز به ساخت ساختمان کنونی شرکت را که به میزان قابل توجهی بزرگتر و مدرن تراست , به عنوان مرکز اصلی پخش ایجاد نمود.

INOXPA در گذر زمان

1972 – Candi Granés  مدیر عامل وقت INOXPA ,  را از کارخانه ی Bombas Félez  که کارخانه ای با تخصص در زمینه ی تولید پمپ های آب است خلق می کند.
1976 – شرکت فعالیت های خود را گسترش می دهد و شرکت های جدیدی مانند Candigra را تاسیس می نماید. سالهای بعد, شرکت های Wine Pumps و Candipharm برای ارائه ی خدمات به (به ترتیب) بخش شراب سازی و تولید دارو به وجود می آیند.
1980 – اولین شعبه ی بین المللی در شهر Perpignan  در کشور فرانسه بازگشایی می شود. به دنبال آن شعب بین المللی بیشتری در فرانسه , ایتالیا, سوئد , دانمارک , انگلستان , آفریقای جنوبی , پرتغال,  ایالات متحده آمریکا , روسیه , الجزایر و استرالیا افتتاح می شوند.
1987 – تغییر مکان به ساختمان کنونی در شهرک صنعتی La Farga در Banyoles انجام می شود.
2006 – یک مرکز فنی-مهندسی و تولیدی در فرانسه بازگشایی می شود . ( دارویی و آرایشی )
2007 – تغییر ساختار و ایجاد گروه INOXPA S.A. - یک مرکز فنی مهندسی در دانمارک / سوئد افتتاح می شود. ( فرآوری مواد غذایی )
2008 –افتتاح یک مرکز تولیدی در پرتغال انجام می پذیرد.
2010 – مراکز تولیدی در چین و هند افتتاح می شوند. INOXPA جایزه ی The Prince Felipe Award را دریافت می نماید.

راه حل ماژول
جستجو گواهی
انتخاب پمپ
خوب است بدانید
دانلود
فیلم
banner banner banner banner