شرکت


گروه صنعتی ایران-سائر IRAN-INOXPAشاخه ای از شرکت بزرگ بوسترکار می باشد که به عرضه ی محصولات شرکت INOXPA الکتروپمپ و ارائه ی خدمات پس از فروش به این محصولات می پردازد.
شركت بوستر كار در سال 1372 بعنوان يكي از حاميان صنعت كشور با استفاده از مجربترين متخصصین و تكنسينهاي فني و با هدف خدمت و فعالیت در صنایع آب و فاضلاب و دیگر صنایع مرتبط تاسیس گردید. در سال 1380 این شرکت پس از تدوین برنامه های راهبردی و اهداف جدید خود مطابق با نیازهای کشور ، با ايجاد سازمانهاي فروش و خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور به انتقال دانش و تكنولوژي روز اروپا به کشور و ارائه محصولات تولید شده در کمپانی های شناخته شده اروپایی مانند
VEM – SIEMENS – AEG – BONFIGLIOLI – PENTAX – LOWARA
مبادرت ورزید و به طراحی و تولید محصولات خود از قبیل
• بوستر پمپ هاي آبرساني و آتش نشاني جهت بکارگیری در برجها، مجتمع هاي مسكوني، ادارات، بيمارستانها و مجموعه هاي ورزشي و...
• گيربكس هاي مركب / هليكال / هالوشافت
• گيربكس هاي دور متغيير، با كنترل دورهاي فركانسي ( اينورتر ) و مكانيكي
• ارائه بوستر پمپ هاي دورمتغير که با بكارگيري تكنولوژي اينورتر و قرار دادن سنسورهاي هوشمند كه نسبت به ميزان مصرف آب ، اطلاعات لازم را جهت تغيیر دور موتور به اينورتور ارسال مي نمايند , موجب صرفه جويي در مصرف آب و برق و جلو گيري از مستحلك شدن سریع لوله ها و پمپ ها مي شوند.

پرداخت.

از ويژگيهاي بارز بوستر كار تفاوت در نوع ارائه و کیفیت بالای خدمات، ارزه ی محصولات با قيمت های کاملا رقابتی و برخورداری از پشتوانه قدرتمند سخت افزاري و نرم افزاري جهت طراحي و ساخت پروژه های کلان صنعتي, را می توان نام برد.
راه حل ماژول
جستجو گواهی
انتخاب پمپ
خوب است بدانید
دانلود
فیلم
banner banner banner banner